Video Çekimi

Video Çekimi

Ürün Video Çekimi

Ürünlerinizi fotoğrafla anlatamadığınız yerlerde , yetersiz kaldığı durumlarda detay göstermeniz gereken yerlerde mutlaka video ile desteklemeniz gerekmektedir. Bazen fotoğrafta istenilen algıyı yaratamayabilir ve müşterileriniz ürünün gerçek ebatları hakkında fikir edinemeyebilir , ürünün kullanımı hakkında da bilgi edinmek isteyebilirler. Ürünün can alıcı noktalarını birlikte belirleyip kısa videoların çekimini profesyonelce  gerçekleştirebiliriz. Ortalama önerilen ürün videoları 1-5 dk arası sürmektedir.

fotografcekimi1

 

Sunum & Eğitim Videoları

Sunumlarınızı ve eğitimlerinizi , planlı programlı şekilde müşterilerinize veya çalışanlarınıza anlatmak için etkili video çekimi gerçekleştirebiliriz. Bu tarz videolarda püf nokta ise anlatıcının , sahnenin hangi konumunda olması gerektiği ve ses tonunun dijital ayarlamalarıdır.

fotografcekimi2

 

Özel Videolar

Özel günleriniz , değerli anlarınız , kurduğunuz bir kompozisyon , iş anlatımı , sunum ve diğer işleriniz için özel çekimlerinizi gerçekleştirebiliriz. Sizin için mekanın gereksinimlerini belirler ve bu konuda teknik destek sunarız. Amacımız işinizi güzel anlatmanız , anınızı güzel hatırlamanızdır. Özel çekimler için lütfen minimum 1 hafta önceden irtibat sağlayınız.

fotografcekimi3

Video çekim hizmeti için şuanda sadece Bursa'da hizmet vermekteyiz.

Türkçe English Deutsch Dansk Español Română