Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik

Logo Tasarımı

Logonuz ilk izlenim için çok önemlidir. Logonuzu kurumsal renklerinize uygun ve anlatmak istediğiniz ikonda tasarlıyoruz. İsim olarak öne çıkmasını istediğiniz markalara ise typography oluşturarak logo tasarlıyoruz.

lgo

 

Promosyon Tasarımı

Promosyon ürün tasarımlarınızı isteğinize göre tasarlıyoruz. Ürünlerinizi biz baskıya göndermiyoruz. Bu anlamda sadece tasarım ve fikir hizmeti sağlıyoruz. Mesleğinize göre promosyon ürün önerilerimiz ve fikirlerimiz değişiklilik göstermektedir. Amacımız en faydalı promosyon ürünü yaptırmanızdır.

promosyon

 

Katalog Tasarımı

Katalog tasarımlarınızı kurumsal renklerinize uygun ve kendi stilinize özgün tasarlıyoruz. Katalog tasarımı yaptırmayı düşünüyorsanız mutlaka kurumsal içeriklerinizin tam olduğundan emin olmalısınız. Geriye kalan hizmetler , ürünler ve içerikler ile alakalı sizi en iyi anlatacak şekilde hizmet veriyoruz.

catalog

 

Broşür Tasarımı

Broşür tasarımları genelde güncel kampanyalar , açılış bildirimleri ve hizmet numaralarını ön plana çıkarmak için kullanılan tasarımlardır. Dolayısı ile öne çıkarmak istediğiniz alanı dikkate alarak tasarımlar yapıyoruz.

island

 

İçerik Yönetimi

Web sitesi yaptıran çoğu firmanın yaşadığı , bize ilettiği problemlerden birisi de web sitesine ürün , içerik veya yazı girişi yapacak teknik eleman bulundurmamaları ve ellerinde hiçbir done olmamasıdır. Size bu konudada teknik hizmet sağlıyoruz. Özellikle E-Ticaret sitelerinde bu tarz taleplerimiz oluşmaktadır. Hem zamandan kazanıp hem de profesyonel olarak içerik girmeniz için bizden hizmet alabilirsiniz.

cont

Türkçe English Deutsch Dansk Español Română